DC WORKS

DC GROUP LTD. ŞTİ.

DC Works olarak;  bünyemizdeki alanında uzman şirketlerimizle Türkiye’nin önde gelen markalarına, holdinglerine ve kurumlarına hizmet veriyoruz. 

Ülkemizin geleceğini aydınlatmak için bugün var gücümüzle çalışıyoruz.

Işıklar Led, 10yılı aşan tecrübesi, uzman kadrosu ve kaliteli ürünleriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Yüksek nitelikli led ürünleri ve led sürücüleriyle Işıklar LED, Türkiye’nin her yerine aynı kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyor. 

Limba Aydınlatma, modern aydınlatma sistemleriyle teknolojiyi size getiriyor. Yüksek kaliteli ürün yelpazesi, uzman kadrosu, güvenilir tedarikçileri ve müşteri memnuniyetini merkeze alan çalışma anlayışıyla 2014 yılından beri sizlere hizmet vermeye devam ediyor. 

Tamekran, iç ve dış mekanlarda müşterilerinize ulaşmanız için doğru alanlara yaratıcı endüstriyel ekran çözümleri geliştirerek sizi geleceğin dijital reklam dünyasına taşıyor. Güçlü referansları ve imza projeleriyle öne çıkan Tamekran, hedeflerinize ulaşmanız için güçlü bir iş ortağı olarak çalışmalarına devam ediyor. 

Soluto, dijital dönüşümde Türkiye’nin lider firmalarına öncülük ederek, tüm iş süreçlerinizi doğru, eksiksiz ve sürdürülebilir şekilde yapmanız için size özel yazılım çözümleri geliştiriyor. Dijital dönüşümde Soluto ile işinizi geleceğe taşıyabilir, mevcut şartlarınızı iyileştirerek verimli bir iş modeline geçebilirsiniz. Soluto, 7/24 destek veren özel ekibiyle b2b süreçlerinizi iyileştirmek ve işinizi dijitalleştirmek için hazır.

DC Market, müşterilerinin son teknoloji ürünlere kolayca ulaşabilmesi, güvenilir ve kaliteli hizmetten ihtiyacı olduğu anda yararlanabilmesi için e-ticaret alanında da çalışmaya devam ediyor. İnternet üzerinden satış sunan DC Market, kanıtlanmış güvencesiyle binlerce farklı ürünü size kolayca ulaştırıyor.

Hayata geçen yüzlerce projeyi başarıyla tamamlamış olmanın gururuyla biz sizler için de çalışmaya hazırız, sizi de DC WORKS ile tanışmaya bekliyoruz!